Training Bellen met de burger
U werkt bij de overheid en wilt telefonisch reageren op een klacht of bezwaar van een burger. Maar dat gaat nog niet vlekkeloos. Hoe zet u uw communicatieve vaardigheden het beste in om het probleem in kaart te brengen of een oplossing te zoeken? En hoe verbetert u de dienstverlening van uw organisatie met telefonisch contact?
Voor wie?
Bellen met de burger is geschikt voor onder meer secretarissen van bezwaarcommissies, medewerkers die klachten afhandelen, en medewerkers van vakafdelingen bij overheden die zelf gaan bellen met burgers of bedrijven.
Wat leert u?
U leert open, faciliterende en persoonlijke telefoongesprekken te voeren door uw communicatieve vaardigheden zo goed mogelijk te gebruiken. U wordt zich bewust van uw empathisch vermogen en van de gesprekstechnieken die u kunt inzetten. Ook leert u het gesprek te sturen door goed te luisteren en door juist en situatieadequaat te reageren. Daarnaast is er aandacht voor woordkeus: u leert complexe zaken begrijpelijk te verwoorden. Ook uw juridische bewegingsruimte komt aan bod.
Programma
Trainingsvormen
De training Bellen met de burger kunt u in company organiseren en als privé- of duotraining volgen.
Maak een afspraak
Interesse in deze schrijfcursus voor uw organisatie of uzelf? Vul dan ons contactformulier in of bel naar 020 - 598 64 20 en we maken graag een afspraak voor een vrijblijvend adviesgesprek.

