Engels voor pedagogisch medewerkers

Spreek vloeiender en zelfverzekerder Engels met anderstalige ouders. Oefen met herkenbare situaties uit jouw eigen werkpraktijk.

  • Gesprekstechnieken in de kinderopvang
  • Interculturele communicatie
  • Uitbreiding van sociaalpedagogische woordenschat
  • Marja laat woorden werken.
  • Demi
  • Sue
  • Voske
  • Selena
  • Bodine
  • Ellen
  • Elise
  • Brigitte
  • Kyra
  • Marja
  • Anouk
  • Jytta
  • Nancy
  • Denise
  • Janneke
  • Matjaz
  • Judith
  • Natalie
  • Annette
  • David
  • Marijke
  • Eric
  • Karla
  • Jane
  • Marta
  • Benthe
  • Anniek
  • David

Praktische informatie


Voor wie

Voor iedereen die Engels spreekt met anderstalige ouders binnen zijn of haar IKC, kinderopvang of scholengemeenschap. Deze training is ook geschikt voor gastouders.

Incompany?

Wil je deze leuke workshop samen met een groep collega’s volgen in een incompanytraining? Of toch liever een-op-een aan de slag met een trainer? Informeer dan naar de mogelijkheden.

Wat kun je na de training?

Na de training Engels voor pedagogisch medewerkers spreek je zelfverzekerder in het Engels in een professionele omgeving. Je drukt je gemakkelijker uit, voorkomt de meest gemaakte fouten en komt professioneler over.

Engels voor pedagogisch medewerkers

De voertaal van deze training is Engels.

Werk je in de kinderopvang, als gastouder of in het basisonderwijs en heb je regelmatig contact met anderstalige ouders? De training Engels voor pedagogisch medewerkers helpt je deze gesprekken professioneler en gemakkelijker te voeren. De training is speciaal ontwikkeld voor Engelse communicatie en gesprekstechnieken in de kinderopvang en is ook geschikt voor planningsafdelingen, locatiemanagers, gastouders en leerkrachten.

De training Engels voor pedagogisch medewerkers is op maat gemaakt voor de kinderopvang. Het is een interactieve training waarbij je veel oefent, bijvoorbeeld met rollenspellen. Wil je zelfverzekerder en duidelijker overkomen? Of je sociaalpedagogische woordenschat uitbreiden? Deze training Engels voor de kinderopvang biedt uitkomst.

In deze training leer je hoe je in het Engels effectief gesprekken voert met anderstalige ouders. Je oefent met herkenbare situaties uit je eigen werkpraktijk, zoals intakes, overdrachtsgesprekken en rondleidingen. Ook besteden we aandacht aan woordenschat, grammatica en culturele verschillen.


Programmaonderdelen

De volgende onderdelen kunnen aan bod komen:

  • Vergroten van je sociaal-pedagogische woordenschat
  • Rollenspellen en casuïstiek: voedselallergieën, moeilijke gesprekken en rondleiding geven
  • Wat als een ouder je niet begrijpt? Technieken voor synoniemen en omschrijvingen
  • Voorbeeldzinnen en –formuleringen voor oudergesprekken en intakegesprekken: samenvatten, evalueren, vooruitblikken, afspraken bevestigen en beleefd afwijzen of corrigeren
  • Welke trucs helpen jou bij het snel schakelen tussen het Nederlands en het Engels?
  • Het verbeteren van fluency: uitspraak, zinsmelodie, verstaanbaarheid en spreekgemak
  • Hoe kom je zelfverzekerder en duidelijk over in het Engels?
  • Suggesties doen of daarop reageren, voorwaarden en beleid uitleggen, informatie controleren, misverstanden signaleren, voorbehoud maken en interrumperen
  • Grammatica: zinsopbouw en werkwoordstijden
  • Culturele verschillen: beleefdheidsvormen en indirecte communicatie

Wij laten woorden werken voor ...

Ik wil contact over deze training

Onze online nieuwsbrief Taalcentrum-NU ontvangen?
© Taalcentrum-VU   /  Algemene voorwaarden: Trainingen - Vertalingen   /  Sitemap   /  Colofon